STOP marnowaniu jedzenia! – weź udział w badaniu dla licealistów

Weź udział w dyskusji o możliwych sposobach zredukowania marnowania żywności!

Zapraszamy wszystkich licealistów do udziału w tzw. grupie focusowej. W małej grupie będziemy wspólnie analizować obecnie działające metody/sposoby  redukowania marnowania żywności, jak i szukać nowych możliwości i pomysłów na zwiększenie zasięgu ruchu anti-waste.  Twoje odpowiedzi staną się bazą do rekomendacji różnego rodzaju  działań dla szkół.

Dyskusja odbędzie się 14 czerwca 2019, o godz. 11.00 na Wydziale Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) i prowadzona będzie przez psychologów i studentów psychologii. Będziesz w związku z tym też mieć okazję do poznania psychologii i studiów na uniwersytecie „od środka”J

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusji, napisz do nas maila o treści: „Zgłaszam się!” na adres: alicja.gniewek@psych.uw.edu.pl.
Zgłoszenie nie jest jednak jednoznaczne z wzięciem udziału – będziemy informować Was na bieżąco.

Chcesz mieć wpływ na to, co się dzieje? Przyłącz się do poszukiwania rozwiązań!

Data publikacji: 30 maja 2019